ورود به سایت

یک پاراگراف

یک پاراگراف

یک پاراگراف طرحی است ابتکاری از جوانان این سرزمین است. که برای گرد آوری مطالب مفید و مختصر که شامل جملات ارزشمند از کتاب ها ، مقالات ، دل نوشته ها ، جملات حکمت آمیز ، سخنان بزرگان ، ضرب المثل ، متل ، داستانک ، خلاصه داستان ها ، شعر ها ، نکات آموزشی ، پیامک ها ، پیام تبریک و هر آنچه که به عنوانی پاراگرافی ارزشمند موجب ارتقای فرهنگ فارسی زبانان و بالاخص ایرانیان شده و به عنوان منبعی ارزشمند مرجع دانش افزایی می باشد.
به لطف اینترنت یک پاراگراف مدرسه ایست رایگان به وسعت یک سرزمین، به اندازه تمامی کاربران ایران و تمام مردمی که روزانه از اخبار و اطلاعات و مجله های اینترنتی استفاده می کنند.

۱paragraph در تمام قسمت ها بدون محدودیت قادر به ارائه اطلاعات مفید و ابزاری است کامل که شما برای به اشتراک گذاری جملات در تمامی شبکه های اجتماعی منجمله تلگرام ، فیس بوک ، اینستاگرام ، تانگو و دیگر نرم افزارهای موبایل و کامپیوتر  می باشد.

شما می توانید با پهنای باند بالا و با ظرفیت نامحدود همانند بسیاری از شبکه های تلفن همراه و اینترنت ADSL و بی سیم به اطلاعات موجود در یک پاراگراف دسترسی داشته باشید و بصورت رایگان دانلود نمایید.