درباره یک پاراگراف

یک پاراگراف

1-Paragraph-about-us

یک پاراگراف طرحی است ابتکاری از جوانان این سرزمین برای گرد آوری مطالب مفید و مختصر که شامل جملات ارزشمند از کتاب ها، مقالات، دل نوشته ها، دیالوگ های ماندگار، جملات حکمت آمیز، سخنان بزرگان، ضرب المثل، متل، داستانک، خلاصه داستان ها، شعر ها، نکات آموزشی، پیامک ها، پیام تبریک و هر آنچه که به عنوانی یک پاراگراف ارزشمند موجب ارتقای فرهنگ فارسی زبانان و بالاخص ایرانیان شده و به عنوان منبعی ارزشمند مرجع دانش افزایی می باشد.
به لطف اینترنت یک پاراگراف مدرسه ایست رایگان به وسعت یک سرزمین، به اندازه تمامی کاربران ایران و تمام مردمی که روزانه از اخبار و اطلاعات و مجله های اینترنتی استفاده می کنند. ۱paragraph در تمام قسمت ها بدون محدودیت قادر به ارائه اطلاعات مفید و ابزاری است کامل که شما برای به اشتراک گذاری جملات در تمامی شبکه های اجتماعی منجمله تلگرام، فیس بوک، اینستاگرام، تانگو و دیگر نرم افزارهای موبایل و کامپیوتر که می توانید با پهنای باند بالا و با ظرفیت نامحدود همانند بسیاری از شبکه های تلفن همراه و اینترنت ADSL و بی سیم به اطلاعات دسترسی داشته باشید و بصورت رایگان دانلود نمایید.

1-Paragraph-about

کیفیتِ زندگیِ شما را دو چیز تعیین می کند:

کتاب هایی که می‌خوانید و انسان هایی که ملاقات می‌کنید. “مک لوهان”✔️

یک پــاراگراف ?

همراهِ شما خواهد بود؛
هر روز يك پاراگراف از مشهورترين نويسندگان و بهترين كتاب ها را در یک پاراگراف بخوانید و احساسات خود را برای ما کامنت کنید و با نظرات خود ما را در بهتر اداره کردن یاری نمایید.
شايد امروزه مشغله ي زندگي و ذيقِ وقت مجالِ خواندنِ كتاب را از شما گرفته، پاراگراف اندكي تفكر، اندكي تعمق را در كمترين زمان برايتان فراهم مي آورد!
اميد است بتوانيم گامي هر چند كوچك را در راستايِ كتاب خواني برداريم چرا كه به گفته ي “پلو تارك” ستونِ تمدن كتاب است.‼️