تماس با یک پاراگراف

تماس با یک پاراگراف

تماس با یک پاراگراف را از طریق راه های متفاوت می توانید در اختیار داشته باشید. در این صفحه با تکمیل فرم تماس می توانید با مدیر سایت در ارتباط باشید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید. برای راه های ارتباطی متفاوت با یک پاراگراف می توانید از طریق کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام و صفحه گوگل پلاس با ما در ارتباط باشید و از مطالب و نوشته های جدید ما استفاده نمایید.

تماس با یک پاراگراف

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما

یک پاراگراف طرحی است ابتکاری از جوانان این سرزمین است. که برای گرد آوری مطالب مفید و مختصر که شامل جملات ارزشمند از کتاب ها ، مقالات ، دل نوشته ها ، جملات حکمت آمیز ، سخنان بزرگان ، ضرب المثل ، متل ، داستانک ، خلاصه داستان ها ، شعر ها ، نکات آموزشی ، پیامک ها ، پیام تبریک و هر آنچه که به عنوانی پاراگرافی ارزشمند موجب ارتقای فرهنگ فارسی زبانان و بالاخص ایرانیان شده و به عنوان منبعی ارزشمند مرجع دانش افزایی می باشد.
به لطف اینترنت یک پاراگراف مدرسه ایست رایگان به وسعت یک سرزمین، به اندازه تمامی کاربران ایران و تمام مردمی که روزانه از اخبار و اطلاعات و مجله های اینترنتی استفاده می کنند.

۱paragraph در تمام قسمت ها بدون محدودیت قادر به ارائه اطلاعات مفید و ابزاری است کامل که شما برای به اشتراک گذاری جملات در تمامی شبکه های اجتماعی منجمله تلگرام ، فیس بوک ، اینستاگرام ، تانگو و دیگر نرم افزارهای موبایل و کامپیوتر  می باشد.

شما می توانید با پهنای باند بالا و با ظرفیت نامحدود همانند بسیاری از شبکه های تلفن همراه و اینترنت ADSL و بی سیم به اطلاعات موجود در یک پاراگراف دسترسی داشته باشید و بصورت رایگان دانلود نمایید.